Gustav Klimt - Ležící akt

Tisk, 37x56 cm. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt Nachlass. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dobový tisk z roku 1964, Adeva Vídeň.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

85712. Ležící akt
Dražba ukončena:16.11.2022 23:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč