Tisk, 37x56 cm. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt Nachlass. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Dobový tisk z roku 1964, Adeva Vídeň.
Nejdelší strana: 72 cm
o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.