Gustav Klimt - Adele

Litografie, 22x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Tištěno v limitované edici D and P 1997. Vzadu certifikát.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

21857. Adele
Dražba ukončena:19.09.2018 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:40 000 Kč