Litografie, 22x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Tištěno v limitované edici D and P 1997. Vzadu certifikát.
o autorovi: 1862-1918 Rakouský malíř.