Gustav Böhm - Přístav v Paříži

Kombinovaná technika, 44x60 cm. Signováno vlevo dole Gustav Böhm 1930 Paris Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1885 - 1974
Narodil se v Jindřichově Hradci. Malířství soukromě studoval v Brně u S. Brunnera a v Mnichově u W. Thora. Ve své tvrobě se zaměřoval na krajiny, motivy městských ulic Paříže, Benátek, Kodaně, Brna, kde žil a působil, ale i pohledy do interiérů a každodenního života. Vytvořil rovněž řadu portrétů. Před 2. světovou válkou emigroval do Francie, kde svůj život dožil.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

104882. Přístav v Paříži
Dražba ukončena:29.10.2023 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč