Gustav Böhm - Políčko za chalupou

Olej na kartonu, 50x67 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885 - 1974
Narodil se v Jindřichově Hradci. Malířství soukromě studoval v Brně u S. Brunnera a v Mnichově u W. Thora. Ve své tvrobě se zaměřoval na krajiny, motivy městských ulic Paříže, Benátek, Kodaně, Brna, kde žil a působil, ale i pohledy do interiérů a každodenního života. Vytvořil rovněž řadu portrétů. Před 2. světovou válkou emigroval do Francie, kde svůj život dožil.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

58495. Políčko za chalupou
Dražba ukončena:28.04.2021 20:46:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč