Gustav Ahne, 1920 – 40, 1.pol. 20. stol. - Váza burelové sklo

Burelové sklo ručně malované stříbrem, výška 26 cm. Neztnačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1861 – 1925
Malíř skla, pedagog v Kamenickém Šenově.

118845. Váza burelové sklo
Dražba ukončena:30.06.2024 21:21:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 30.06.2024 21:18:29 2405
1 000 Kč 21.06.2024 8:36:11 15031