Gustav Sýkora - Akt se šeříkem

Olej na plátně, 64x85 cm, signováno vpravo nahoře G. Sýkora, rám, zaskleno.

1889, Teplice-Šanov - 1966, Praha
Žák AVU u prof. V. Hynaise. V letech 1922-1929 vycestoval do Argentiny, kde i několikrát úspěšně vystavoval. Po návratu do vlasti se věnoval tvorbě kompozic, podobizen a vyobrazení typů Indiánů ruzných kmenů (Mataco). Kromě Argentiny byl kladně hodnocen i u nás a ve Španělsku.

1898. Akt se šeříkem
Dražba ukončena:28.01.2015 21:23:00
Vyvolávací cena:27 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč

27 000 Kč 28.01.2015 21:16:08 498