Grzegorz Mendoly - Židovský houslista

Olej na plátně, 78x60 cm. Signováno vpravo dole G. Mendoly. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 – 1966
Polský malíř bulharského původu (Grzegorz Steffanow Mendoly)

60949. Židovský houslista
Dražba ukončena:01.07.2021 20:10:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč