Olej na plátně, 78x60 cm. Signováno vpravo dole G. Mendoly. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1898 – 1966 Polský malíř bulharského původu (Grzegorz Steffanow Mendoly)