Grzegorz Mendoly

60949. Židovský houslista

popis: Olej na plátně, 78x60 cm. Signováno vpravo dole G. Mendoly. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:10:39

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 14 000 Kč