Grosz - Vykasaná sukně

Olej na překližce, 42x28 cm. Signováno vpravo dole Grosz 1950. Nerámováno.

Grosz
123549. Vykasaná sukně
Dražba ukončena:25.09.2024 21:10:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč