Grigorij Kapustin - Plavba v měsíčním svitu

Olej na plátně, 22x36 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1865 – 1925
Rusko-ukrajinský malíř

vydraženo top
105408. Plavba v měsíčním svitu
Dražba ukončena:29.11.2023 20:28:10
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:40 000 Kč