Keramika , výška 28 cm. Značeno Graniton. Pozn.: Mírně poškozeno
o autorovi: Firma Rydl a Thon Svijany (Graniton) vyráběla uměleckou i užitkovou keramiku (1907 – 1928) ve spolupráci s mnoha tehdejšími významnými umělci.