Výška: 15,5 cm, č 965/6 1913, Graniton, str. 63. Váza hruškovitého tvaru, vyobrazena: Hořava Graniton str. 22 a str. 363. Značeno vespod - malírna. Pozn.: Mírně poškozeno.