Kniha o historii, díl I. knih I - IV. Na titulní straně dřevoryt boha Herma. 584 stran. Ozdobé viněty a iniciály. Původní kožená vazba amatérsky přelepena papírem. Vydáno ve Frankfurtu r. 1609.

Pozn.: Mírně poškozeno. Titulní list restaurován.

Gotthard Arthus
Zbývá:29 dnů, 17 hodin
Konec dražby:21.11.2024 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč