Gordon F. Ronaldson - Procházka ulicí

Olej na sololitu, 36x46 cm. Signováno vpravo dole Gordon F. Ronaldson. Rámováno.

Gordon F. Ronaldson
72277. Procházka ulicí
Dražba ukončena:23.01.2022 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.01.2022 21:42:42 4486