Giuseppe Migneco - Ragazza con ventaglio

Litografie, 60x44cm, Signováno vpravo dole Migneco. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1908 – 1997
Italský malíř, příslušník uměleckého hnutí Novecente Italiano

113269. Ragazza con ventaglio
Dražba ukončena:17.03.2024 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč