Bronz, celková výška 65 cm. Značeno na podstavci Sommer Napoli.
Pozn.: Mírně poškozeno. Novodobý odlitek.
o autorovi: 1834 – 1914
Fotograf, majitel slévárny v Neapoli. Proslul fotografiemi historických míst, např. vykopávek z Pompejí, podle kterých pak vyráběl vysoce kvalitní bronzy a suvenýry pro bohaté cestovatele navštěvující historická místa v Itálii.