Georgi Stojanov - Symbol XI

Kombinovaná technika na plátně, 54x43 cm. Signováno vzadu Stojanov. Rámováno.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1961 – 2013
Bulharský umělec žijící v Praze. Studia na Národní výtvarné akademii v Sofii.
Jeho dílo bylo představeno na mnoha společných i samostatných výstavách po celé Evropě. Zastoupen NG Praha, Muzeum moderního umění v Monacu a v mnoha soukromých sbírkách.

78022. Symbol XI
Dražba ukončena:22.05.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč