Kombinovaná technika na plátně, 54x43 cm. Signováno vzadu Stojanov. Rámováno.
Nejdelší strana: 58 cm
o autorovi: 1961 – 2013
Bulharský umělec žijící v Praze. Studia na Národní výtvarné akademii v Sofii.
Jeho dílo bylo představeno na mnoha společných i samostatných výstavách po celé Evropě. Zastoupen NG Praha, Muzeum moderního umění v Monacu a v mnoha soukromých sbírkách.