Georgi Christov

59743. Zátočina řeky

popis: Olej na kartonu, 30x35 cm. Signováno vlevo dole G. Christov. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897-1966

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:09:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč