\olej na kartonu, 50x65 cm.Signováno vlevo dole G. Christov. Rám. Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1897-1966 Původem bulharský malíř. Studoval v Praze AVU u prof. Hynaise. Tvořil převážně impresionistické krajinomalby.