Olej na kartonu, 22x25 cm, nesignováno (vzadu věnování Georgi Christov), rám.
1897, Slivno v Bulharsku
Žák UMPRUM v Sofii, kde se učil i u prof. Jaroslava Věšína a Jana Mrkvičky. Poté se učil v Praze na AVU (1924; prof. V. Hynais). Studijně procestoval Francii, Německo, Rakousku, Turecko a Polsko. Vystavoval v Pardubicích i Chrudimi.