Georges Kars - Zátiší s kyticí

Olej na kartonu, 53x45 cm. Signováno vpravo dole Kars 26. Rám.

Pozn.: V minulosti amatérsky čištěno. Nekvalitně přelakováno. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1882 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 150 000 Kč.

38304. Zátiší s kyticí
Dražba ukončena:28.11.2019 22:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:70 000 Kč