Georges Kars - Vaison la Romaine

Pastel, 29x36 cm. Signováno vpravo dole Kars. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Na zadní straně razítko z pozůstalostního prodeje. Přiložen certifikát pravosti Mgr. Šárky Molnárové

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1882 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 150 000 Kč.

posouzeno znalcem
123480. Vaison la Romaine
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:19:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč