Akvarel, 42x56 cm. Signováno vlevo dole Kars 38. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
o autorovi: 1882 - 1945
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 150 000 Kč.