Georges Kars - Mladý muž

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo nahoře. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1882 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 150 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
72768. Mladý muž
Dražba ukončena:23.02.2022 20:32:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč