Georges Braque - Zatiší s novinami

Litografie, 29x23 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Tiskárna Mourlot 1963.

17285. Zatiší s novinami
Dražba ukončena:28.03.2018 20:52:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč