Georges Braque - L'oiseau et son ombre

Litografie, 32x42 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír v minulosti v polovině přeložen.

28951. L'oiseau et son ombre
Dražba ukončena:27.02.2019 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč