Georges Braque - Kubistické zátiší

Litografie, 30x25 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Paříž, tiskárna Murlot 1963.

17286. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:28.03.2018 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč