Georges Antoine Rochegrosse

35829. Soubor 2 kreseb: Studie bohyně Athény

popis: 61x38 cm a 59x45 cm. Značeno razítky G. Rochegrosse. Volné listy nalepené na papírech.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 16.10.2019 20:26:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč