Olej na plátně, 68x55 cm. Signováno vlevo dole J. Claiton. Rámováno.
Pozn.: Pseudonym J. Claiton.
Nejdelší strana: 92 cm
o autorovi: 1859 – 1914
Rakouský malíř, používal pseudonym J. Claiton.