George Enrico - Kreatury II.

Kombinovaná technika, 100x74 cm. Signováno dole uprostřed Georg Enciro 75. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 105 cm

117138. Kreatury II.
Dražba ukončena:09.06.2024 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč