Kombinovaná technika, 45x56 cm. Hloubka 8 cm. Signováno vpravo dole Ge Polo 2004. Rámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Přiložena fotografie z výtisku Pražského slova z roku 2013.
o autorovi: 1953
Vystudoval ekonomii. V letech 1989 - 2004 žil v USA. Jeho tvorba je velmi osobitá, jeho dílo má ve své soukromé sbírce i Mick Jagger. Uspořádal velkou řadu výstav v Čechách i jinde ve světě.