Olej na plátně, 58x48 cm. Signováno vpravo uprostřed Ge Polo 998. Rámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z dílny autora.
o autorovi: 1953
Vystudoval ekonomii. V letech 1989 - 2004 žil v USA. Jeho tvorba je velmi osobitá, jeho dílo má ve své soukromé sbírce i Mick Jagger. Uspořádal velkou řadu výstav v Čechách i jinde ve světě.