Gagik Manoukian - Zamilovaní

Akvarel, 37x27 cm, signováno vpravo dole Manoukian, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1952
Arménský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

10777. Zamilovaní
Dražba ukončena:01.06.2017 19:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč