G. Maran, O. Dubay, Zvěřina, C. Chramosta, ... - Konvolut 10 prací

Různé techniky od 15x8 cm do 33x23 cm. Většina signována, 8x rám, pasparta, sklo. 2x rám, sklo.

Pozn.: některé poškozeny.

vydraženo top
79732. Konvolut 10 prací
Dražba ukončena:19.06.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč