G. Hammer

303135. Rovinatá krajina

popis: Kvaš, 31x42 cm. Signováno vpravo dole G. Hammer. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.01.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč