Fritz Scheitel - Vom barockenen Frauenzimmer

Kniha, 15x7 cm. 160 stran. Vydali bratři Richterovi r. 1938. Obsahije velké množství ilustrací. Papírová zlacená vazba. velké množství ilustrací.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Fritz Scheitel
28607. Vom barockenen Frauenzimmer
Dražba ukončena:14.03.2019 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (13.03.2019 15:23:29) 1912