Olej na plátně fixovaném na lepence, 22x32 cm, signováno vlevo dole F. Chwala, rám.
1872-1936
Syn a žák Adolfa Chwaly. Maloval alpské krajiny a pohledy na fjordy. Po roce 1900 se jeho paleta změnila k výrazným tónům žlutých a oranžových barev.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.