Friedrich Goldscheider - Dvě panny

Secesní váza významného umělce původem z Čech. Kamenina s glazurou, výška 34 cm. Signováno Pecheur, vespod razítko Friedrich Goldscheider.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Friedrich Goldscheider
123475. Dvě panny
Dražba ukončena:25.09.2024 21:14:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč