Friedrich Goldscheider - Dvě panny

Secesní váza významného umělce původem z Čech. Kamenina s glazurou, výška 34 cm. Signováno Pecheur, vespod razítko Friedrich Goldscheider.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Friedrich Goldscheider
123475. Dvě panny
Zbývá:6 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.08.2024 15:33:50 13381