Friedrich Engel - Na saních

Akvarel, 32x45 cm. Signováno vpravo dole F. Engel 1928. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

Friedrich Engel
114609. Na saních
Dražba ukončena:14.04.2024 21:09:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč