Olej na plátně, 35x47 cm. Signováno vlevo dole F. Sieburger. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč.