Franz

301465. Federace strojvůdců v Č.S.R., plaketa ke 40. výročí

popis: Obecný kov fixovaný na dřevěné desce, celkový rozměr: 30x35 cm. Signováno vlevo dole Franz 35.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 14.10.2019 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč