Nejdelší strana: 68 cm
Olej na plátně, 55x68 cm. Signováno vlevo dole Zvěřina. Rám.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Rám mírně poškozen. Zezadu přípis a číslo. V minulosti silně poškozen a opravován; signatura nepůvodní.
o autorovi: 1835 – 1908
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.