František Zvěřina - Lovecký pes

Olej na překližce, 45x56 cm. Signováno špatně čitelně Zvěřina. Rám.

o autorovi: 1835 – 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

29833. Lovecký pes
Dražba ukončena:28.03.2019 20:20:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč