František Zobač

308580. U Věcova

popis: Olej na kartonu, 33x70 cm. Signováno vpravo dole Zobač Frant 84. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 07.05.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 05.05.2021 11:17:43 8505