František Ženíšek - Voják

Olej na plátně, 25x21 cm. Signováno vpravo nahoře F. Ženíšek 85. Rám.

o autorovi: 1849 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

20276. Voják
Dražba ukončena:30.05.2018 20:40:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč