František Ženíšek - Před generálkou

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole František Ženíšek 1895. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1849 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
117285. Před generálkou
Dražba ukončena:26.06.2024 21:37:57
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:75 000 Kč