František Ženíšek - Figurální studie

Pozn.: Na zadní straně pozůstalostní razítko.

Kresba, 16x10 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Kresba poškozena. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1849 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

48104. Figurální studie
Dražba ukončena:17.09.2020 20:01:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč