František Ženíšek - Duby

Akvarel, 22x15 cm. Nesignováno. Rám, papsarta, sklo.

Pozn.: Vzadu přípis František Ženíšek. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1849 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

24257. Duby
Dražba ukončena:14.11.2018 19:53:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč