Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vlevo dole F. Eberl. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Raná tvorba z období mezi léty 1902-1903.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1887 - 1962
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze u prof. Bukovace, poté v Mnichově, kde později sám pedagogicky působil, a v Amsterodamu. V roce 1911 se přestěhoval do Paříže. Ve své tvrobě se inspiroval pařížským pouličním životem.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.