Lavírovaná kresba tuší, 60x47 cm. Signováno vpravo dole Eberl. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
o autorovi: 1887 - 1962
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze u prof. Bukovace, poté v Mnichově, kde později sám pedagogicky působil, a v Amsterodamu. V roce 1911 se přestěhoval do Paříže. Ve své tvrobě se inspiroval pařížským pouličním životem.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.