František Zavřel - Žně

Nejdelší strana: 109 cm

Olej na kartonu, 65x95 cm. Signováno vpravo dole Zavřel. Rámováno. Stav: Karton mírně vyboulen.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.

105158. Žně
Dražba ukončena:05.11.2023 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč